A R C A N E T

آرکانت

سوالات متداول

ابتدا تاریخ روز دستگاه را به بخش فنی شرکت ارائه کرده و پس از اخذ پسورد وارد منو شوید و پسورد را تعویض کنید .

رای انتقال تصویر این دستگاه ها بصورت P2P دو راه وجود دارد .

دوربین های 4iN 1 از طریق کابل به دودسته تقسیم می شوند.

1-  دیپ سویچ دار
2- دیگری جوی استیکی
برای دیپ سویچ باید با توجه به برگه راهنما روی کابل دیپ سویچ را تغییر می دهیم و برای حالت جوی استیک ابتدا دوربین را از برق خارج کرده و همزمان با اتصال به برق باید دکمه وسط جوی استیک را سه ثانیه نگه داریم و بعد با توجه به برگه راهنما به سمت سولوشن مورد نظر هدایت میکنیم . 

باید با توجه به مدل و سری دستگاه مورد نظر نرم افزار مربوط به آن را از سایت دانلود کرده و با توجه به آموزش های موجود در سایت استفاده کرد.

ابتدا باید در قسمت شبکه دستگاه حتما رنج آی پی دستگاه هم رنج مودم گردد تا به اینترنت متصل شود سپس در قسمت سرویس شبکه سرویس P2P را فعال کرده و سریال دستگاه را در نرم افزار مورد نظر اد می کنیم. شود که صدا به صورت زنده در محل شنیده شود. برای اطمینان پلی بک دستگاه هم چک گردد.کنیم

برای تغییردر اغلب مدل های دوربین های آی پی ورودی صدا وجود دارد، باید از طریق کابل واسط به این ورودی متصل گردد سپس در دستگاه هم باید در قسمت تنظیمات ضبط صدا را هم فعال کرد و حتما باید دقت

سیم مشکی و شیلد کابل صدا باید به منفی تغذیه و سیم قرمز به پلاریته مثبت تغذیه وصل شود و سیم مغزی کابل صدا به مغزی سوکت صدا.

دستگاه برق اضطراری  مخصوص دوربین مداربسته از با طری 12 ولت پشتیبانی می کند برای افزایش زمان شارژ دهی باید باطری به صورت موازی به دستگاه اضافه کنید.

 

دوربین های اسپید دام دارای یک کابل به نام rs485 هستند که برای ارسال فرامین کنترلی استفاده می شود، پس اتصال آداپتور به دوربین حتما کابل rs485 ازطریق سوکت مخصوص خود به پشت دستگاه متصل شود سپس تنظیمات دوربین در دستگاه و در کانال مورد نظر باید انجام گردد که در این تنظیمات پروتکل و Baud rate حتما باید مطابق مشخصات دوربین انجام شود.

ابتدا باید برق آداپتور دوربین را متصل کرد سپس از طریق یک کابل و سوکت مربوطه به ورودی RCA دستگاه DVR متصل نمود و بعد تنظیمات مربوط به ضبط صدا در دستگاه فعال کرد دقت شود صدا به صورت زنده وجود داشته باشد برای اطمینان پلی بک دستگاه را تست کنید تا صدای ضبط شده داشته باشید.

ابتدا باید رنج آی پی دستگاه را هم رنج مودم قرار داد سپس در قسمت تنظیمات شبکه ایمیل را فعال کرده و تنظیمات مربوطه به فرستنده و گیرنده را تکمیل می کنیم آموزش را در سایت مطالعه فرمائید.

برای این کار باید تنظیمات ارسال ایمیل قبلا انجام شده باشد سپس در قسمت ALARM تنظیمات مربوط به ارسال هشدار به صورت عکس را تنظیم می کنیم.